Niema tak jak we Lwowie

Obcokrajowce i obywateli Ukrainy, którzy planują odwiedzić Lwów powinni być świadomi, że policja, służby celne oraz inne organy ścigania nie zawsze wykonują swoje obowiązki zgodnie z prawem. Wycieczki, zwłaszcza za granice, są zawsze związane z ryzykiem stania się ofiarą wymuszenia, oszustwa, uszkodzenia ciała, napadu itp.

Co wtedy zrobić? Gdzie się udać? Z kim się kontaktować? Maksymalne złagodzić wszelkie "niespodzianki" związane z naruszeniem prawa pomogą wykwalifikowani prawnicy i adwokaci Kancelarii Justitia Omnibus. Spotkamy Państwo w momencie przyjazdu do Lwowa lub na przejściu granicznym. Osoba spotykająca jest prawnikiem kwalifikowanym do ochrony prawnej cudzoziemców od jakichkolwiek osób trzecich, organów lub urzędników. Podczas rozmowy z Państwem opowie o zasadach bezpiecznego zachowania się na Ukrainie i da parę rad dla maksymalnego komfortu pod czas pobytu na Ukrainie, będzie towarzyszył do miejsca zamieszkania.
Reagujemy szybko i będziemy chronić Państwa interesy i prawa przez cały okres pobytu na Ukrainie. Ponadto, przedstawimy interesy w kontaktach z policją, służbą celną, służbą graniczną, służbą bezpieczeństwa, prokuratorów i innymi. Jeśli to jest konieczne, możemy towarzyszyć we wszystkich sprawach dotyczących ubezpieczenia, zdarzenia ubezpieczonego oraz praw wynikających z umów ubezpieczeniowych. Jeśli jesteście sprawcą lub ofiarą wypadku drogowego - nasi prawnicy pozostaną w miejscu i zapewnią fachową pomoc. Również my nie opuścimy Państwo sam na sam z problemem transportu towarów na Ukrainie. A jeśli spodoba się we Lwowie i zdecydujecie się na kupno nieruchomości tutaj albo otwarcie firmy przygotujemy niezbędne dokumenty i będziemy towarzyszyć pod czas zawarcia umów.
Zapraszamy do Lwowa!