O Kancelarii

 

Działać zgodnie z prawem czasem nie wystarczy. Bardzo ważne jest też wymusić zgodne z prawem działanie na innych podmiotach: funkcjonariuszy publicznych, organy władzy państwowej, osoby z którymi spotykacie się w życiu codziennym.

Nasza kancelaria prawna – to jest zespół młodych specjalistów w różnych branżach prawa które są zawsze gotowe nadać Państwu kwalifikowaną pomoc prawną, obronić w sądach i organach władzy państwowej, a także wypełnić inne pełnomocnictwa prawne. Dla naszych klientów jesteśmy zaufanymi radcami na których oni zawsze mogą liczyć. Pomagamy im we wszystkich sferach prawnych jak w życiu osobistym tak i zawodowym.

Justitia Omnibus (łat.) – znaczy sprawiedliwość dla każdego. Naszym celem jest zabezpieczenie sprawiedliwości, praworządności każdemu kto tego potrzebuje. Jesteśmy gotowi  zostać Państwa zaufanymi pomocnikami i jesteśmy zorientowani na budowę trwałych partnerskich stosunków.
W swojej działalności kierujemy się następującymi zasadami:
  • Klient – to partner którego cenimy i naszym celem jest, aby skutecznie mu pomóc. Chronimy tajemnice komercyjną i informację prywatną klientów. Jesteśmy zawsze dostępne dla nich.
  • Działamy szybko i skutecznie. Lubimy wyzwania. Wyzwania motywują nas do większej wydajności.
  • Zapewniamy wszystkie niezbędne rodzaje usług prawnych i księgowych w jednym miejscu, oszczędzając czas i pieniądze klientów. W razie potrzeby angażujemy specjalistów z innych dziedzin.
  • Indywidualne podejście do klienta. Jest to specjalna technika, w której nasza praca jest zbudowany wokół naszego klienta. W każdym przypadku zastosowujemy najbardziej optymalne i unikalne rozwiązanie biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności sprawy.
  • Korzystamy z innowacyjnych technologii podczas realizacji naszych zadań. Justitia Omnibus - nowoczesna kancelaria która w swojej działalności wykorzystuje najnowsze technologii, aby pomóc skutecznie śledzić zmiany w obowiązującym ustawodawstwie, przyspieszyć realizację zamówień naszych klientów i zwiększyć naszą efektywność.